SAYILARLA BİZ

2007 'DEN GÜNÜMÜZE DAİR İSTATİSTİKLER

1000
BAŞARILI KURSİYER
60
SERTİFİKALI ÖĞRETMEN
2240
BAŞARILI ÖĞRENCİ
215
BAŞARILI KURS

“Mükemmelliği başaranlar, beyinlerinin en becerikli kısımlarına ulaşarak, ondan yararlanmada usta olanlardır. Onları diğerlerinden ayıran budur.”

Anthony Robbins

Tülay EZEN Kimdir ?

1978 yılında İstanbul’da doğdu . Çocukluğunu Tarihi Yarımada’da geçiren Tülay EZEN, Köy enstitüsü mezunu bir anne babanın çocuğudur. Üniversite Tahsiline kadar oldukça titiz bir eğitim gören Tülay EZEN , 1994 senesinde yüksek bir başarı puanıyla girdiği İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünden mezun olmuştur.

Eğitimini Nükleer Fizik bölümünde yaptığı yüksek lisans ile ilerletmiştir. 20 yıllık Öğretmenlik hayatının yanında 10 yıldır idare ettiği Eğitim Kampı’nın deneyimine, çok sayıda pedagojik ve eğitim bilimi sertifikasına sahiptir. Evli ve iki çocuk annesidir.

Biz Kim miyiz ?

Beşiktaş merkezde Özel Öğretim Kurumu olarak 2007’den beri tecrübeli öğretmen kadromuz , güler yüzlü ekibimizle ara sınıflar ,sınav grupları ve özel ders öğrencilerimize dersliklerimizde bireysel derslerden grup derslerine kadar farklı yelpazelerde gerekli desteği sağlamaktayız.
• Öğrencilerimizle birlikte geleceğe yönelik hedeflerini belirleyerek yıllık programımızı yapıyoruz,
• Her öğrencinin ders konularını öğrenmesi kavraması ve yorum yapabilir hale gelmesi için öğrenciye özel çözümler üreterek yıl boyunca öğrencilerimizin eksiklerini kapatıyoruz,
• Ders çalışma teknikleri ve çeşitli kaynaklardan soru çeşitliliğiyle beraber test çözme tekniklerini aktarıp planlı bir şekilde okul derslerinede destek olarak sınavlara hazırlıyoruz.